Przetargi firm

Atvhh Media Platform informuje o przetargach firm na swojej platformie, które odbędą się od 25.07.2022 roku i potrwają do końca lipca.

 

Co oferują tak zwane "przetargi firm"?

 

Przetargi firm to możliwość dla firm z sektora IT, aby móc korzystać z doświadczenia i rozwiązań innych firm w drodze rekomendacji. Dzięki temu usługodawcy nie ponoszą kosztów korzystając po przez platformę z narzędzi do obsługi rozwiązań techniczno - umysłowych oraz tych zaproponowanych przez partnerów i inne firmy.

 

Możliwości jakie oferuje Atvhh Media Platform pozwalają na szybkie działanie w sytuacjach kiedy jest potrzebna natychmiastowa fachowa pomoc.

 

Pamiętać trzeba jednak, że w przetargach firm platforma Atvhh Media Platform wyłania te firmy, które według niej nie działają na szkodę przede wszystkim klienta jak i samej platformy. Wybrane firmy mogą otrzymać REKOMENDACJĘ na podstawie, której wykonywane są usługi w obszarze platformy i firm posiadających już rekomendację.

 

REKOMENDACJA - jest to rodzaj polecenia, potwierdzenia, autentyczności, pozytywnej weryfikacji i akceptacji w formie między innymi specjalnego kodu wykorzystywanego do odblokowania narzędzi dostępnych na platformie Atvhh Media Platform lub realizacji usług. Rekomendacja zapisywana jest w bazie DBA.

Jeśli firma bądź podobny podmiot zainteresowany jest rekomendacją należy zgłosić swoją kandydaturę pod adresem: tooreen@tooreen.com, w temacie: rekomendacja, w opisie: dane firmy.

(Uwaga: nie realizyjemy zleceń dla rekomendacji od prywatnych osób, jednostek i administracji publicznej wraz z podmiotami rządowymi)

 

W przetargach mogą wziąźć udział wszystkie firmy z branży informatycznej oraz związanych z reklamą, marketingiem, usługami on-line (również sprzedażą towarów w sieci internetowej on-line), a także firmy z pozostałych sektorów gospodarki.

 

Zgłoszenia należy wysyłać na adres:


 

a d m i n @ a t v h h . p l

 

 

z dopiskiem:


"Przetargi Firm"

 

Wyniki przetargów publikowane są w serwisie atvhh na stronie "PARTNERZY".

Rekomendowane

Eksperci

Atvhh 26.12.2018

Technologie www: js, html, css, xml, ajax, php, json, jpeg, jpg, ico, gif, swf, webm, flv, tpl